Junior Sourcing Tanácsadó
Szeged

Szereztél már tapasztalatot toborzásban vagy szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Érdeklődsz a HR iránt, és szeretnél tapasztalatot szerezni?

Reference number WHCSZ12732

Szeged Back Junior Sourcing Tanácsadó

A négyszeres Kincentric Legjobb munkahely díjas WHC Csoport Junior Sourcing Tanácsadó munkatársat keres saját csapatába, Szegedre!

A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.
A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.

Tudj meg Rólunk többet, karrieroldalunkon: https://lifeatwhc.hu/karrier/

Tasks

  • HR tanácsadók munkájának széleskörű szakmai támogatása
  • jelöltek felkutatása és megszólítása, hatékony toborzási módszerek alkalmazása
  • online felületek használata, hirdetések kezelése, adatbázisok szűrése
  • beérkezett pályázati anyagok kezelése, előszűrése, telefonos- és személyes interjúk szervezése
  • munkaerő - közvetítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • riportok elkészítésében való részvétel
  • szoros együttműködés a területen dolgozó munkatársakkal és társosztályokkal

Expectations

  • részmunkaidős munkaviszony vállalása (napi 4 óra)
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre
  • érdeklődsz a HR terület, azon belül is a kiválasztási folyamatok iránt
  • lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
  • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled

Our offer

  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Alapbéren felül cafeteria juttatások, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Home office lehetsőég
  • Prémium egészségpénztári hozzájárulás
  • Születésnapi szabadság
  • Céges laptop, telefon (egyéni használatra is)
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt
  • Későbbi előrelépési lehetőség

More information

  • Előny: HR/toborzási területen szerzett tapasztalat (műszaki területen szerzett toborzási tapasztalat kifejezett előnyt jelent)

Would you like to check the similar positions?