Vác

Auditor

Hivatkozási szám WHCSZ12579

Vác Vissza Auditor Hivatkozási szám WHCSZ12579

Partnerünk mérnöki csapatába keresünk Auditor munkatársat. Érdekel a lehetőség, de nem tudod jelentkezz-e? Keress bizalommal és beszéljünk a részletekről!
Elérhetőségem: +36 30 823-3488

Feladatok

  • ISO 9001 szabvány szerinti integrált irányítási rendszer működtetése, karbantartása, fejlesztése
  • Az integrált irányítási rendszer dokumentációinak elkészítése, karbantartása, kapcsolódó feljegyzések kezelése
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, nyomon követése
  • Nemmegfelelőségek kezelése, helyesbítő intézkedések koordinálása
  • A minőségirányítási dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO 9001: Minőségirányítási Rendszer végzettség
  • VDA 6.3 folyamatauditor végzettség
  • Magabiztos angol nyelvismeret

Ajánlatunk

  • Motiváló alapbér és juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Képzések-továbbképzések támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség