Betanított raktári munka
Gyál

Nagy létszámú felvétel ! Cégesbusz! Hivatkozási szám WHC012231

Gyál Vissza Betanított raktári munka Nagy létszámú felvétel ! Cégesbusz! Hivatkozási szám WHC012231

Feladatok

  • kézi anyagmozgatás
  • termékek megrendelés szerinti összegyűjtése, összekészítése
  • vonalkód olvasó használata

Elvárások

  • 3 műszak vállalása
  • hosszútávra tervezés
  • megbízhatóság

  • Alapbér: br. 349.000 Ft ( + 30%műszakpótlék+ 20% teljesítménybónusz)
  • Elérhető nettó: kb. 300.000 Ft  + vállalt túlóra
  • Cafetéria: nettó 14.000 Ft
  • Automata bónusz: nettó 5000 Ft (kávé, szendvics, csoki)
  • Ingyenes szállás: (felújított családi házakban, fürdő emeletenként, közös konyha)
  • Ingyenes cégesbusz:

Budapest, Gyál, Taksony, Dunaharaszti, Nagykáta, Tápiószecső, Sülysáp, Monor, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Üllő, Pánd, Káva, Gomba, Maglód, Gyömrő, Vecsés, Nyáregyháza, Felső Nyáregyháza, Dánszentmiklós, Táborfalva, Örkény, Hernád, Dabas, Dabas-Gyón, Inárcs, Újlengyel, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Dunaújváros, Iváncsa, Ercsi, Cibakháza, Tiszaföldvár, Martfű, Rákócziújfalu, Szolnok

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás gépjárműre 30 Ft/km