Bolti eladó, kisegítő
Szeged, 2024.09.30.

DIÁKMUNKA - Dolgozz igényes környezetben Szegeden! Hivatkozási szám WHC02791

Szeged Vissza Bolti eladó, kisegítő DIÁKMUNKA - Dolgozz igényes környezetben Szegeden! Hivatkozási szám WHC027912024.09.30.

Partnerünk prémium zöldségek- és gyümölcsök értékesítésével foglalkozik és törekszenek a hazai piac védelmére. Míg van magyar áru, addig import termék nem kerül fel a polcaikra! Partnerünk számára keresünk árufeltöltő/pénztárosi pozícióba diákokat Szegedre.

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása
  • Árufeltöltés
  • Áruellenőrzés
  • Frissen facsart gyümölcs-zöldséglé készítés

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Fényképes önéletrajz csatolása

Ajánlatunk

  • Bér: br. 1550 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú csapat
  • Kedves, segítőkész munkatársak