CNC gépbeállító
Budapest X. kerület, 2024.07.31.

Kiemelkedő bér és juttatások! Bónuszok! Fejlődési lehetőség! Hivatkozási szám WHC013182

Budapest X. kerület Vissza CNC gépbeállító Kiemelkedő bér és juttatások! Bónuszok! Fejlődési lehetőség! Hivatkozási szám WHC0131822024.07.31.

Budapest X. kerületébe keresünk Cnc gépbeállító munkatársakat!

Feladatok

  • CNC gépek felszerszámozása, beállítása, átállások elvégzése
  • meghibásodás esetén a hibák kijavítása
  • termékek programjainak elkészítése, ehhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • késztermékek bemérése és minősítése
  • műszaki rajzolvasás, mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer)
  • 8 féle gépcsoport beállítása (más-más dolgozik rajtuk, be lehet tanulni többre is)
  • Egyszerre 2-3 gépet kell kezelni – egyiket beállítani, a másikon a gyártást végezni folyamatos ellenőrzéssel, korrekcióval

Elvárások

  • CNC gépkezelő végzettség és releváns tapasztalat
  • 4 műszak vállalása (12 órás munkarend)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • Daráló, száladagolásos, ellenorsós CNC gépek (Siemens 840 vezérlés) (egyorsós, Fanuc, Mazak vezérlés), daraboló gépek, 1 orsós Siemens vezérlésű gép

Ajánlatunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • fejlődési lehetőség