DIÁK REGISZTRÁCIÓ KECSKEMÉT
Kecskemét, 2024.07.16.

Kecskeméti diákmunkára keresünk nappali tagozatos diákokat. Hivatkozási szám WHC021723

Kecskemét Vissza DIÁK REGISZTRÁCIÓ KECSKEMÉT Kecskeméti diákmunkára keresünk nappali tagozatos diákokat. Hivatkozási szám WHC0217232024.07.16.

Amikor indul egy új munkalehetőség nálunk, Veled vesszük fel először a kapcsolatot!

Feladatok

Több típusú diákmunka közül tudtok válogatni :

  • Operátor
  • Csomagolás
  • Gyári munka
  • Host/hostess feladatok
  • Gyakornoki munkák ( pl.: quality, műanyag szakirány )

Elvárások

  • Nappali tagozaton folytatott tanulmányok (aktív/passzív)

Ajánlatunk

Weboldalunkon olvashatsz részletesen az aktív pozíciókról,

  • rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő,
  • szakmai gyakorlat leigazolása,
  • hosszútávú diákmunka lehetőség,
  • releváns szakmai tapasztalatszerzés
  • karrierút - tanulmányok befejezése után főállású pozíciók megpályázása.