Elektromos karbantartó
Szombathely, 2024.07.15.

2 műszakos Elektromos karbantartó lehetőség Szombathelyen! Hivatkozási szám WHC012860

Szombathely Vissza Elektromos karbantartó 2 műszakos Elektromos karbantartó lehetőség Szombathelyen! Hivatkozási szám WHC0128602024.07.15.

Villamos végzettséged van? Dolgoztál már üzemi területen? Jelentkezz csapatunkba most!

Feladatok

  • Elektromos karbantartási munkák és váratlan hibaelhárítási feladatok végrehajtása
  • NC-CNC gépeknél hibakeresés dokumentációk alapján
  • TPM fejlesztések elvégzése
  • Karbantartással kapcsolatos dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Középfokú elektroműszerész végzettség
  • Karbantartó tevékenységhez kapcsolódó műszaki ismeretek
  • Termelő üzemben szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elektromos kapcsolási rajz olvasása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Ajánlatunk

  • Saját állományú felvétel, határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Béren kívüli juttatások
  • Fejlődési szakmai lehetőség