Elektromos karbantartó
Székesfehérvár, 2024.07.26.

+36 30 581 1662 Hivatkozási szám WHC01555

Székesfehérvár Vissza Elektromos karbantartó +36 30 581 1662 Hivatkozási szám WHC015552024.07.26.

Elektromos karbantartó munkatársakat keresünk autóipari partnercégünk részére 12 órás munkarendbe (rövid-hosszú hét).

Feladatok

  • CNC gépek vagy PLC vezérlésű gépek, ipari robotok javítása, beállítása, megelőző karbantartása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában

Elvárások

  • CNC megmunkáló központok és/vagy esztergák karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzok magas szintű ismerete
  • Erősáramú berendezés szerelői végzettség
  • MS Office alapismeretek
  • 12 órás munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Tapasztalatnak megfelelő versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Havi bónusz rendszer
  • Étkezési hozzájárulás
  • Melegétkezési lehetőség
  • Műszakpótlék 40% (18:00 – 6:00)
  • Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
  • Befogadó, jó hangulatú csapat
  • Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről