Győr vonzáskörzete, 2024.05.30.

Energetikai Mérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12756

Győr vonzáskörzete Vissza Energetikai Mérnök Hivatkozási szám WHCSZ127562024.05.30.

Nemzetközi szinten elismert energiaipari Partnerünk csapatába keresünk tapasztalt Energetikai Mérnök kollégát Győr vonzáskörzetében. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Mérnöki megoldások kidolgozása az üzemeltető személyzet számára.
  • Beszámolók és elemzések készítése a termelési adatok alapján.
  • Szerződési megfelelőség biztosítása.
  • Hatóságok felé statisztikai adatok szolgáltatása.
  • A környezetvédelmi szakterület támogatása.
  • Partnerek számára termelési előrejelzések készítése.
  • Számlák műszaki és pénzügyi ellenőrzése.

Elvárások

  • Energetikai mérnök végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Energetikai/erőművi minimum elméleti ismeretek.
  • Microsoft Office eszközök magabiztos ismerete.

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi bér)
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes alapbér