Fizikai kisegítő - Diákmunka
Kőszárhegy, 2024.09.16.

Könnyű fizikai diákmunka Kőszárhegy környékén! Hivatkozási szám WHC022478

Kőszárhegy Vissza Fizikai kisegítő - Diákmunka Könnyű fizikai diákmunka Kőszárhegy környékén! Hivatkozási szám WHC0224782024.09.16.

Partnerünk számára diák munkavállalókat keresünk fizikai kisegítő feladatok ellátására. Amennyiben aktív/passzív nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezel, ráérsz minimum 2-3 napot jelentkezz!

Feladatok

  • Raktárkezelés
  • Fizikai kisegítő feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Br. 1534 Ft/óra
  • Bejárási támogatás
  • Választható műszak 12 órás munkarendben
  • Ülő munka