Fröccsöntő gépbeállító
Nagykanizsa

Csatlakozz nagykanizsai partnerünk családias csapatába és szerezz értékes munkatapasztalatot egy világhírű vállalatnál. Hivatkozási szám WHC013134

Nagykanizsa Vissza Fröccsöntő gépbeállító Csatlakozz nagykanizsai partnerünk családias csapatába és szerezz értékes munkatapasztalatot egy világhírű vállalatnál. Hivatkozási szám WHC013134

Légy részese a fejlődésnek! További információk: +36301394938

Feladatok

  • Alapvető feladata a gyártási folyamatok legjobb tudása szerinti fenntartása, gyártó eszközök folyamatos felügyelete, ezek dokumentációjának pontos vezetése alap esetben, több műszakos munkarendben.
  • Gépek, berendezések beszerelését, beállítását, működésének ellenőrzését, esetleges egyedi karbantartását végzi.
  • A szükséges időben és mennyiségben biztosítja a gyártási folyamatban felhasznált gyártóeszközöket, szerszámokat, készülékeket és mérőeszközöket. Továbbá a legjobb tudása szerint elősegíti a termelés folyamatossá tételét, működteti és felügyeli a termelő berendezéseket.
  • Elvégzi a termelő berendezéseken a szerszámcseréket, illetve azok termelésben való elindítását és biztosítja azok folyamatos működésének fenntartását.
  • A termelő gépek és berendezések környezetét tisztán és rendezetten tartja.
  • Elvégzi mindazon, munkaköréhez tartozó szakmai feladatot, amellyel a felettese megbízza.

Elvárások

  • Fröccsöntőgépek alapanyagok és technológiák ismerete
  • 3 műszak vállalása (H-P)
  • probléma megoldási készség
  • számbiztonság
  • szervezői képesség
  • döntési képesség
  • együttműködési készség
  • konfliktuskezelési képesség
  • térlátás

Ajánlatunk

  • Kiemelt bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Cég saját állományába történő felvétel
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely