Gép-, Szerszám-, Villamos-Karbantartó, Szerszámkészítő,Gépbeállító
Tatabánya, 2024.09.04.

Műszakvezető karbantartó vagy gépbeállító munkalehetőségek, 3 műszakban Tatabánya környékén Hivatkozási szám WHC012678

Tatabánya Vissza Gép-, Szerszám-, Villamos-Karbantartó, Szerszámkészítő,Gépbeállító Műszakvezető karbantartó vagy gépbeállító munkalehetőségek, 3 műszakban Tatabánya környékén Hivatkozási szám WHC0126782024.09.04.

Feladatok

Szerszámkészítő-karbantartó : Tata, Tarján

  • hegesztőszerszámok (robot ill. ponthegesztő) karbantartása, javítása
  • szükség esetén pótalkatrészeket legyártása (forgácsolás)
  • műszaki rajz alapján gyártóeszközök összeállítása már legyártott alkatrészekből
  • javított és/vagy karbantartott szerszámok, készülékek ellenőrzése és próbája
  • elkészített szerszám gyártóüzemi próbáján való részvétel
  • gépek helyszíni javítása

Elektromos/Villamos/gép karbantartó:Tarján, Tata

  • termelésben használt elektromos eszközök villamos karbantartása
  • Fröccsöntő gépek és egyéb berendezések megelőző karbantartása és eseti javítása
  • Általános karbantartási feladatok elvégzése
  • Épület karbantartása (épületgépészeti munkák elvégzése)
  • A gépkarbantartási koordinátor által kiadott dokumentumok folyamatos vezetése (pl. műhelynapló, köszörűgép ellenőrzési napló)

Gépbeállító: Tatabánya,Tata

  • gyártóberendezések, gyártócellák üzemeltetése, karbantartása
  • termékváltás, szerszámok cseréje
  • szerszámok mechanikus, pneumatikus beállítása, termelés indítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (Villamos karbantartó - Lábatlan)
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Mérőszámok ismerete

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Céges járat vagy bejárási támogatás