Gépészmérnök gyakornoki lehetőség!
Debrecen, 2024.08.27.

Gépészmérnök szakon tanulsz? Akkor jelentkezz gyakornoki pozíciónkra! Hivatkozási szám WHC021898

Debrecen Vissza Gépészmérnök gyakornoki lehetőség! Gépészmérnök szakon tanulsz? Akkor jelentkezz gyakornoki pozíciónkra! Hivatkozási szám WHC0218982024.08.27.

Légy részese egy debreceni nagy cég fejlődésének és munkafolyamatainak!

Feladatok

  • termelési adatok gyűjtése, kiértékelése
  • terv-tény idő elemzések, kimutatások,
  • heti elemzések készítéséhez
  • készülékek, belső tárolók, segédeszközök, tervezése vagy rajzok készítése
  • Lean fejlesztésekben, ezek dokumentálásában, megvalósításában részvétel
  • javítástechnológiához kapcsolódó dokumentáció, rajzok, készítése, SAP-ban ezek kezelése
  • programozó, technológus, kapacitás kiegészítése szükség esetén

Elvárások

  • Gépészmérnök szakos hallgató
  • CAD/CAM szoftver ismerete
  • legalább 2 éves nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • Heti minimum 20 óra teljesítése

Ajánlatunk

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség a tanulmányok mellett
  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Motiváló, segítőkész csapat tagja lehetsz
  • Rugalmas munkaidő