Hostess, promóter diákmunka Szolnokon
Szolnok, 2024.09.04.

Csatlakozz hostess csapatunkhoz és dolgozz velünk hétvégenként és hétközben 09.12-09.18 között! Hivatkozási szám WHC022453

Szolnok Vissza Hostess, promóter diákmunka Szolnokon Csatlakozz hostess csapatunkhoz és dolgozz velünk hétvégenként és hétközben 09.12-09.18 között! Hivatkozási szám WHC0224532024.09.04.

Csatlakozz hostess csapatunkhoz és dolgozz velünk hétvégenként és hétközben 09.12-09.18 között Szolnokon!

Feladatok

  • Hostess és promóteri feladatok ellátása Szolnokon

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Nem szükséges minden nap vállalása, de előny
  • Aktív/ passzív nappali hallgatói jogviszony
  • Mosolygós, barátságos és kommunikatív személyiség
  • Megbízhatóság és pontosság

Ajánlatunk

  • Bérezés: nettó 1800 Ft/ óra
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú munkalehetőség