Bács-Kiskun

HR Operációs csoportvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12802

Bács-Kiskun Vissza HR Operációs csoportvezető Hivatkozási szám WHCSZ12802

Feladatok

  • HR vezető támogatása a HR folyamatok megszervezésében, éves tervek (budget, forecast) elkészítésében, új HR stratégia kialakításában és végigvitelében
  • HRBP csoport összefogása, vezetése
  • Új vállalati irányelvek bevezetése és a HR folyamatok fenntartása
  • A jövedelem és teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel
  • Szervezetfejlesztésben való részvétel
  • Az üzleti területek támogatása a munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, a hozzá tartozó területek toborzási – kiválasztási folyamatainak koordinálása
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
  • HR riportok fejlesztése, kimutatások készítése
  • A felelősségi körébe tartozó üzleti területek teljesítmény rendszerének működtetése
  • Részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában
  • Közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak stb.) kidolgozásában, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában
  • Közreműködik a munkaüggyel kapcsolatos témákban
  • Önállóan vezet HR fejlesztési projekteket, amelyek a munkavállalói elégedettség, folyamatfejlesztés, vagy új szoftverek bevezetésével kapcsolatosak.
  • Digitalizáció, valamint Excel alapú fejlesztések bevezetésének a koordinálása
  • Felügyeli a HR folyamatok és technológiák sikeres végrehajtását a hatékony és optimális munkavállalói élmény érdekében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgylóképes angol nyelvtudás
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • HR rendszerek, szoftverek ismerete
  • Digitális HR ismeretek, újítások alkalmazása
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat (autóipari, fémipari tapasztalat előny)

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Bónusz lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Stabil vállalati háttér