Hűtőraktári diákmunka
Biatorbágy, 2024.07.16.

Könnyű fizikai, áruösszekészítő diákmunka Biatorbágyon Hivatkozási szám WHC022362

Biatorbágy Vissza Hűtőraktári diákmunka Könnyű fizikai, áruösszekészítő diákmunka Biatorbágyon Hivatkozási szám WHC0223622024.07.16.

Jelentkezz egy nagy szupermarket csapatához, ahol rugalmas munkavégzésre és izgalmas kihívásokra számíthatsz! Ha szereted a lendületet és a változatos feladatokat, itt a helyed! Ne habozz, jelentkezz még ma, és légy része egy motivált csapatnak.

Feladatok

  • Áruk összekészítése a +2 fokos hűtőraktárban kézi békával bolti megrendelések alapján
  • Komissiózás

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Minimum 2 hónapos munkavállalás
  • Heti minimum 3 nap munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség

Ajánlatunk

  • 6-18-ig br. 2000 Ft/óra, 18-6-ig 2240 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Naponta 4, legfeljebb 9 órás munkavégzés
  • Rugalmas munkavégzés 0-24 órában (kivéve szombat 20:30-tól vasárnap 20:45-ig)
  • Hűtős nadrág, hűtős kabát, munkavédelmi cipő biztosított
  • Friss gyümölcs minden nap
  • Kávé, tea ingyenesen