Karbantartó
9970 Szentgotthárd Haris út 3, Vas

Karbantartó

Bővített juttatási csomaggal várjuk jelentkezőinket napi 8 órás munkavégzésre villamos és mechanikus karbantartói pozícióra. Hivatkozási szám WHC013065
Karbantartó

9970 Szentgotthárd Haris út 3, Vas Vissza Karbantartó Bővített juttatási csomaggal várjuk jelentkezőinket napi 8 órás munkavégzésre villamos és mechanikus karbantartói pozícióra. Hivatkozási szám WHC013065

Villamos és mechanikus karbantartói állás lehetőség Szentgotthárdon!

Feladatok

Az elvégzett munka pontos és rendszeres dokumentálása:

–      gépjavítási lap

–      checklista, munkalap

–      adminisztrációs lap

Elvárások

Szakirányú végzettség (gépszerelő, esztergályos, gépipari technikum, lakatos)

Ipari termelő berendezések javításában szerzett 2 éves tapasztalat

Rugalmas, lelkiismeretes munkavégzés

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő havibér
  • Cafetéria rendszer
  • Csatlakozási bónusz
  • Termelési prémium
  • Ingyenes céges buszjárat