Karbantartó
9970 Szentgotthárd Hunyadi u. 33, Vas

Karbantartó

Hivatkozási szám WHC013078
Karbantartó

9970 Szentgotthárd Hunyadi u. 33, Vas Vissza Karbantartó Hivatkozási szám WHC013078

Karbantartó pozíció

Feladatok

  • Elvégzi a hurkolóüzem gépein és klímaberendezésén az általános karbantartási munkálatokat.
  • Elvégzi és ellenőrzi a berendezések, gépek, eszközök és az ingatlanok szokásos és rendkívüli karbantartási munkáit, ellenőrizve a beavatkozások ütemtervének helyes végrehajtását.
  • Elkészíti és aktualizálja a karbantartási lapokat és ellenőrzi a berendezéseket, eszközöket és munkaterületeket és biztonsági berendezéseket és védőeszközöket.
  • Együttműködik a veszély helyzet megszüntetésében és a munkafeltételek javításához szükséges intézkedések előkészítésében.
  • Tájékoztatja, oktatja és betanítja a rábízott, akár átmenetileg is irányítása alá rendelt dolgozókat, a kockázatokat és a munkaeszközök használatát illetően és jelzi a vezetőnek a hiányosságokat.
  • A magas fokú biztonsági szint megtartása érdekében ellenőrzi, hogy a karbantartási programok és biztonsági ellenőrzések rendszeresen megtörténjenek.
  • Együttműködik a kockázatelemzésben, új felszerelések bevezetésében.
  • Szükség esetén, utasításra munkakörébe nem tartozó feladatokat is köteles ellátni.

Elvárások

  • elvárás: középfokú műszaki végzettség
  • fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével

Ajánlatunk

  • 1 műszakos munkarend - 8-16 óráig
  • versenyképes bérezés