Lakatos
Zalaegerszeg

Lakatos

Modern munkakörnyezet, folyamatosan fejlődő technológia! Hivatkozási szám WHC012909
Lakatos

Zalaegerszeg Vissza Lakatos Modern munkakörnyezet, folyamatosan fejlődő technológia! Hivatkozási szám WHC012909

Jelentkezz akár pályakezdőként is! +36301394938; +36302051282

Feladatok

  • Műszaki rajzok, utasítások olvasása és értelmezése
  • Munkaterület ellenőrzése
  • Munkaterület előkészítése, rendezett munkaterület kialakítása
  • Alapanyagok eljuttatása a munkaterületre
  • Munkadarabok csiszolása, méretre vágása, fűzővarrattal történő rögzítése (heftelése), összeállítása
  • A munkadarabok kézzel, kézi targoncával vagy daruval történő mozgatása
  • Az összeállított munkadarabok ellenőrzése, gyártásközi minőségellenőrzés
  • Biléta nyomtatása az elkészült munkadarabokra
  • Gyártási egységrakomány (rakat) készítése a munkaállomáson található terminálon
  • Befejezett munkalapok készre jelentése
  • Munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások

  • 2 műszak vállalása (H-P)
  • Lakatos végzettség
  • Megbízhatóság
  • Műszaki rajz olvasási készség feltétel!

Ajánlatunk

  • Kiemelt órabér (próbaidő után emelkedik)
  • Alapbéren felüli juttatások:
  • teljesítménybér
  • műszakpótlék
  • 13. havi bér
  • bejárás támogatás
  • családtámogatási juttatások