Lean Manager
Tatabánya, 2024.10.15.

Ha szereted a kihívásokat, csatlakozz most és tedd próbára magad ebben az izgalmas feladatban! Hivatkozási szám WHCSZ12942

Tatabánya Vissza Lean Manager Ha szereted a kihívásokat, csatlakozz most és tedd próbára magad ebben az izgalmas feladatban! Hivatkozási szám WHCSZ129422024.10.15.

Nemzetközi gyártó partnerünk megbízásából Lean managert keresünk.

Feladatok

  • Folyamatos fejlesztés (Kaizen) és a dolgozók bevonási kultúrájának az elősegítése
  • Képzési programok kidolgozása a vezetőség és munkavállalók számára a CIP eszközökről
  • Az eszközök végrehajtásának és gyakorlati alkalmazásának figyelemmel kísérése
  • A fejlesztési folyamat célkitűzésének és intézkedéseinek meghatározása
  • Termelési folyamatok elemzése és optimalizálása
  • Javítási lehetőségek azonosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnöki)
  • Gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • LEAN, 6 Sigma, Kaizen alapos ismerete
  • Erős analitikus és stratégiai készség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Vezetői szemlélet
  • Asszertivitás

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér plusz egyéb juttatások