Mérnök gyakornok
Szentgotthárd

Gyakornoki lehetőség Hivatkozási szám WHC02100

Szentgotthárd Vissza Mérnök gyakornok Gyakornoki lehetőség Hivatkozási szám WHC02100

Gépészmérnöki gyakornok lehetőség Szentgotthárdon!

Feladatok

  • GEN3-as projektek bevezetésében a Process Quality Mérnök támogatása
  • Gyártósori és szerelősori mérési adatok összegyűjtése, kiértékelése (képességvizsgálatok)
  • SPC kiértékelés készítése
  • Q-STAT elemzés / kiértékelés készítése
  • PFMEA / Control Plan készítésében részvétel
  • Control Plan-ből Ellenőrzési Lista generálása

Elvárások

  • Nappali hallgatói jogviszony
  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki területen folytatott végzős tanulmányok (vagy tanulmányok végéhez közeledő)
  • Szakirány: gépészmérnök vagy gyártástechnológia
  • Minőségbiztosítási beállítottság, illetve ez irányú érdeklődés előny (analitikus gondolkodásmód)

Ajánlatunk

  • Br. 1900 ft/óra
  • Gyakornoki lehetőség
  • Munkaidő megegyezés szerint