Minőségellenőr
Kecskemét

DIÁK vagy és dolgozni szeretnél ? jelentkezz MOST ! Hivatkozási szám WHC02731

Kecskemét Vissza Minőségellenőr DIÁK vagy és dolgozni szeretnél ? jelentkezz MOST ! Hivatkozási szám WHC02731

Diákok jelentkezését várjuk minőségellenőr és csomagoló pozícióra!

Feladatok

  • Ülésvázak vizuális ellenőrzése, betanulás után önálló munkavégzés
  • Üzemi területen felmerülő feladatok ellátása
  • Apróbb összeszerelési és pakolási feladatok ellátása
  • Vonóhorgok csomagolása, összekészítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév
  • Megbízható személyiség
  • Heti 5 nap vállalása kötelező
  • 3 műszak vállalás kötelező

Ajánlatunk

  • Bruttó 2000 Ft / óra
  • 18.00-06.00-ig az alapbéren felül 30%-os műszakpótlék
  • Fizetett betanulási idő