Debrecen

Munkavédelmi mérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12793

Debrecen Vissza Munkavédelmi mérnök Hivatkozási szám WHCSZ12793

Szeretnél az ország legnagyobb zöldmezős beruházásán dolgozni?

Feladatok

  • A munkavédelmi és más törvények által meghatározott rendelkezések betartásának az ellenőrzése az építési folyamat során;
  • Az ellenőrzések dokumentálása, helyesbítő intézkedések meghozatala és azok teljesülésének nyomon követése;
  • Folyamatos felügyelet és ellenőrzés az építkezés során, BE terv és szakági tervek felülvizsgálata;
  • Az ellenőrzésekről napi, heti, havi riport készítés, megadott értékelési rendszer alapján, elemzés készítése az építés során felmerülő problémákról;
  • Kockázatok értékelése, ellenintézkedések előkészítése és kiadása a feltárt hiányosságok elhárítására vonatkozóan;
  • Felelős a projekt management tagjainak tájékoztatásáért az aktuális biztonságot éríntő állapotokkal kapcsolatban;
  • A projekt balesetmegelőzési rendszerének üzemeltetése;
  • A bekövetkezett balesetek vizsgálatában való részvétel.

Elvárások

  • Munkavédelmi szakmérnök/szakember vagy technikus végzettség;
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat építőipari nagyberuházások terén;
  • Jó angol nyelvismeret (minimum középfok).

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet
  • Utazási támogatás