Zalaegerszeg

Műszaki koordinátor

Hivatkozási szám WHCSZ12797

Zalaegerszeg Vissza Műszaki koordinátor Hivatkozási szám WHCSZ12797

Dinamikusan fejlődő autóipari partnerünk növekvő csapatába keresünk Műszaki koordinátort.

Feladatok

  • Tesztelői tevékenység koordinációja, felügyelete
  • Pályahasználati szabályzat kialakításában való részvétel, a pályahasználati szabályzat betartatása
  • Készülékek és rádiók kezelése és átadása a pályahasználók részére
  • Napi szintű szakmai egyeztetés a tesztelő ügyfelekkel
  • Pályára lépési jogosultságok ellenőrzése és pályára lépési igények kezelése
  • Rendszerek napi szintű üzemeltetése, koordinálása
  • Pályaellenőrzés elvégzése és a fellelt hibák javításának kezdeményezése

Elvárások

  • Középfokú műszaki iskolai végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Motiváló alapbér és juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok