Operatív vezető
Zala megye

Jelentkezz, ha szívesen részt vennél egy családi vállalat dinamikus fejlődésében, Operatív vezetőként! Hivatkozási szám WHCSZ12055

Zala megye Vissza Operatív vezető Jelentkezz, ha szívesen részt vennél egy családi vállalat dinamikus fejlődésében, Operatív vezetőként! Hivatkozási szám WHCSZ12055

Zala megyei mezőgazdasági termelő partnercégünkhöz keresünk Operatív vezetőt.

Feladatok

  • A vállalat hatékony működtetése a tulajdonossal együtt
  • Az erőforrások megfelelő elosztása
  • Folyamatok menedzselése
  • Technológiai terv megvalósítása
  • A mezőgazdasági folyamatokhoz használt gépek és berendezések megelőző karbantartásának és működtetésének felügyelete
  • Középvezetők munkájának koordinálása
  • Készletgazdálkodás ellenőrzése
  • Betárolt termények minőségének folyamatos ellenőrzése és megóvása
  • Heti munkatervek készítése
  • A telephelyen megvalósítandó beruházások, projektek megvalósítása és koordinálása
  • A lean szemlélet meghonosítása és a folyamatos fejlesztések előmozdítása
  • Munkavállalói állomány folyamatos szakmai fejlesztése, képzése
  • A hatósági időszaki jelentések, kérelmek, statisztikák határidőre történő teljesítése
  • Törvényi előírások, szabályzatok betartatása
  • Engedélyek, minősítések, jogosítványok, műszakik érvényességének biztosítása
  • Kimutatások, elemzések készítése a cégvezetés részére
  • Új gépek beszerzésének előkészítése jóváhagyásra az Ügyvezető felé
  • Bérmunka kapacitások tervezésének jóváhagyása

Elvárások

  • Műszaki/közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • Lean eszköztár ismerete
  • Kiváló problémamegoldó, szervező és kommunikációs képesség
  • Dinamikus személyiség, kiemelten jó vezetői készség
  • Cél-és eredményorientált személyiség

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, cafeteria rendszer
  • Hosszú távú perspektíva egy 30 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú családi vállalatcsoportnál
  • Modern, szép munkakörnyezet