Operátor
Polgárdi, 2024.09.20.

Operátor

Tiszta, barátságos üzem Hivatkozási szám WHC013243
Operátor

Polgárdi Vissza Operátor Tiszta, barátságos üzem Hivatkozási szám WHC0132432024.09.20.

Operátori munkalehetőség Polgárdiban, partnerünk saját állományában.

Feladatok

  • Termékek összeszerelése
  • Gépek kiszolgálása
  • Hibás termékek elkülönítése
  • Munkafolyamatok dokumentálása

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség

Ajánlatunk

  • Havi alapbéren felül cafetéria, bónusz
  • 2-3 műszakos, 8 órás munkarend (nagyobb megrendelés esetén van 3 műszak)
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Barátságos, támogató légkör
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Balatonakarattya, Balatonfőkajár, Balatonkenese, Berhida, Csajág, Enying, Füle, Jenő, Kabókapuszta, Kiscséripuszta, Kisláng, Kőszárhegy, Mátyásdomb, Nádasdladány, Ősi, Papkeszi, Peremarton, Pétfürdő, Polgárdi, Szabadbattyán, Székesfehérvár, Várpalota