Raktáros - kiszállító
Felsőpakony

nappali munkarend, 1 műszak Hivatkozási szám WHC013109

Felsőpakony Vissza Raktáros - kiszállító nappali munkarend, 1 műszak Hivatkozási szám WHC013109

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok

RAKTÁRI FELADATOK

  • az áruátvétellel és a bevételezéssel kapcsolatos napi feladatok ellátása
  • raktári (belső) készletmozgatások elvégzése targoncával
  • az áru összekészítése (komissiózás) papír alapon
  • árucsomagolás, áruellenőrzés, árukiadás

KISZÁLLÍTÁS

  • esetenként árufuvarozás, kiszállítás (csak belföldön, elsősorban Budapest és Pest megye)

Elvárások

TAPASZTALAT

  • raktári tapasztalat
  • tapasztalat magasemelésű targoncával (7 méter)

VÉGZETTSÉG

  • legalább középfokú végzettség
  • érvényes targoncavezetői vizsga (mindhárom típus)
  • legalább „B” kategóriás jogosítvány

EGYÉB ELVÁRÁSOK

  • terhelhetőség, rugalmasság
  • pontos és precíz munkavégzés
  • MS Office ismerete

Ajánlatunk

  • Bér megegyezés alapján bérigény benyújtásával
  • továbbképzések, munkaruha
  • modern, tiszta munkakörnyezet
  • normál hőmérséklet: nincs hideg, nincs meleg
  • nincs hétközi és hétvégi túlóra
  • felszerelt ebédlő, zárható öltözőszekrények, zuhanyzó, parkoló
  • összeszokott és felkészült kis csapat