Rendezvény előkészítő
Kecskemét, 2024.09.04.

Vállaj munkát még sulikezdés előtt! Hivatkozási szám WHC022451

Kecskemét Vissza Rendezvény előkészítő Vállaj munkát még sulikezdés előtt! Hivatkozási szám WHC0224512024.09.04.

Könnyű fizikai feladatokra keresünk diákot, rendezvény előkészítéséhez és összepakolásához.

Feladatok

  • Könnyű fizikai munka
  • Székek, asztalok pakolása, sátorállítás
  • Rendezvény utáni elpakolás

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony ( vagy passzív )
  • Betöltött 16. életév , 22:00 után csak 18 éves kortól lehet dolgozni

  • Szeptember 8-án 19:00-7:00-ig taró műszak vállalása UTÁN BRUTTÓ 26 400 Ft
  • Szeptember 09-én 07:00- 12:00-ig tartó műszak vállalása UTÁN BRUTTÓ 10 000 Ft
  • Vagyis nappali órabér br. 2000 Ft, éjszakai 2200 Ft