Szakács
Göd, 2024.09.12.

Szakács

Bejárás/ céges busz Kiemelkedő bér Ingyenes ebéd Hivatkozási szám WHC013235
Szakács

Göd Vissza Szakács Bejárás/ céges busz Kiemelkedő bér Ingyenes ebéd Hivatkozási szám WHC0132352024.09.12.

Gödi partnercégünkhöz keresünk szakács munkatársakat!

Feladatok

  • konyhai, előkészületi feladatok elvégzése
  • Séffel egyeztetett receptúrák, gyártmánylap alapján ételek elkészítése
  • Promóciók támogatás, étel elkészítése és kínálása
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása
  • HACCP dokumentum le vezetése
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes körűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint.
  • Konyhán belüli segédmunkások kezelése és beosztása

Elvárások

  • Szakács végzettség
  • minimum 2-3évi konyhai tapasztalat (nagy üzemi ételek elkészítés, konyhai tapasztalat)
  • érvényes mellkasröntgen lelet
  • pontosság, függetlenség, magas elvárás a saját munkájától és a munka környezetéhez

Ajánlatunk

  • verseny képes fizetés
  • 60km belül biztosított céges busz (Budapesten belül több kerületet is érint)
  • biztosított meleg étel
  • műszakpótlék
  • Magas konyhai technológia
  • folyamatos belső és külső tréning
  • előre lépési lehetőségek
  • modern technológia és eszközök, egyedies