Szereldei operátor
Győr, 2024.09.04.

Betanított munka operátor pozícióban FOLYAMATOS 12 ÓRÁS munkarend, Győrben modern és fejlődő munkakörnyezettel Hivatkozási szám WHC01535

Győr Vissza Szereldei operátor Betanított munka operátor pozícióban FOLYAMATOS 12 ÓRÁS munkarend, Győrben modern és fejlődő munkakörnyezettel Hivatkozási szám WHC015352024.09.04.

Zöldmezős beruházású fogaskerékgyártással foglalkozó vállalatnál differenciálművek és a beépülő alkatrészeinek összeszerelési feladatok ellátására keresünk munkarendbe munkatársakat.

Feladatok

  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • Előírt napi gépkalibrációk elvégzése
  • Egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • Munka során használt alkatrészek, anyagok minőségellenőrzése

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Ajánlatunk

  • Műszakpótlék (délután 18-22 óra között 30%, éjszaka 22-06 óra között 45%)
  • Túlórapótlék
  • Mozgóbér (10 %-ig terjedő)
  • Munkába járás térítése (100% tömegközlekedés esetén, 26 Ft/km gépkocsival történő bejárás esetén), igény esetén céges buszjárat
  • Kiemelkedő cafeteria rendszer; bruttó 403.500 Ft/év
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Szociális juttatási csomag biztos
  • Stabil munkahely