Töltő- és palackvizsgáló gépsorkezelő
Lakitelek, 2024.08.26.

2 műszakos munkalehetőség Lakitelken! Hivatkozási szám WHC012723

Lakitelek Vissza Töltő- és palackvizsgáló gépsorkezelő 2 műszakos munkalehetőség Lakitelken! Hivatkozási szám WHC0127232024.08.26.

Munkatársakat keresünk Lakitelekre, 2 műszakba, Töltő-, és Palackvizsgáló gépsorkezelő munkakörbe!

Feladatok

  • A vállalatnál forgalmazott gázpalackok megtöltése pébégázzal
  • Palackok be-ki palettázása
  • Pébégáz palackok időszakos vizsgálata az Ellenőrző Testület Kézikönyv szerint

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Szükség esetén palackrakodásban való részvétel

Ajánlatunk

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Mozgóbér: br. 26.500 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz: br. 40.000 Ft/negyedév
  • SZÉP kártya: nettó 15.500 Ft/hó
  • Munkába járás támogatása (saját gépkocsival 30 Ft/km/hó)
  • Biztos munkalehetőség egy stabil vállalatnál!
  • Határozott idejű szerződés 2025.04.30-ig!