Úszómester, medenceőr
Szombathely

Úszómester, medenceőr, csúszdaőr diákmunka Szombathelyen Hivatkozási szám WHC021889

Szombathely Vissza Úszómester, medenceőr Úszómester, medenceőr, csúszdaőr diákmunka Szombathelyen Hivatkozási szám WHC021889

Töltsd a nyarat a strandon! ⛱ Nem szeretnéd a nyarat a négy fal között tölteni? Mindig is szerettél volna strandon dolgozni? Akkor van egy jó ajánlatunk! Úszómestereket, csúszdakezelőket keresünk!

Feladatok

  • Fürdő házirendjének betartatása
  • Rábízott medencék ellenőrzése
  • Fürdőzők testi épségének felügyelete
  • Alapvető úszómesteri feladatok ellátása

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Kimagasló órabér
  • Szuper csapat
  • Élményekkel teli nyári munka
  • Úszómesteri/csúszdakezelői végzettség megszerzése