Villanyszerelő
Derecske, 2024.08.27.

Hivatkozási szám WHC013215

Derecske Vissza Villanyszerelő Hivatkozási szám WHC0132152024.08.27.

Magyar tulajdonú vállalathoz!

Feladatok

  • Villanyszerelőként elektromos rendszerek telepítése, karbantartása és javítása lesz a feladatod!
  • Tervszerű megelőző karbantartási (TMK) programok végrehajtása (HACCP szerint) Takarmánykeverő: száraz és nedves rendszerek, gépek, eszközök területén, Sertéstelepi technológiák, épületek, építmények területén
  • Eseti hibák jelzés alapján történő javítása
  • Eszközök, alkatrész igény felmérése a javításhoz, karbantartáshoz,
  • Karbantartásokhoz és javításokhoz tartozó adminisztráció, naplózás,
  • Anyagbeszerzés közvetlen felettes utasításával, jóváhagyásával,
  • Eszközök, gépek napi, heti rendszerességgel való tisztítása, tisztántartása, megfelelő esztétikai és műszaki állapot fenntartása
  • Műhelyben és munkaterületen rendrakás, takarítás, megfelelő esztétikai és műszaki állapot fenntartása
  • Ideiglenes munkafolyamatokban való részvétel: Beruházásokon való közreműködés, más ágazatoknak szolgáltatás nyújtása kapacitás függvényében (Pl. CCM betakarítás), sertéstelepi üzemi étkeztetés kiszolgálása, kiszállítás, hígtrágya aknák gépi felkeverése, ellenőrzése és egyéb fizikai feladatok

Elvárások

  • Minimum szakiskolai végzettség: villanyszerelő, épület villamossági szerelő
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkafolyamatok vállalása változó helyszínen: Derecske, Sáránd, Hajdúbagos, Konyár településeken

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi szintű cafetéria juttatás
  • Utazási költségtérítés
  • Főállású munkaviszony
  • Változatos feladatok
  • Összeszokott, tapasztalt csapat
  • Fiatalos szemléletű munkahely
  • Hosszú távú, stabil állás
  • Családias hangulat