Compensation and benefits Specialist
Debrecen, 2024.08.01.

Hivatkozási szám WHCSZ12856

Debrecen Vissza Compensation and benefits Specialist Hivatkozási szám WHCSZ128562024.08.01.

Compensation & Benefits specialista munkatársat keresünk gyártó partnerünk részére, folyékony angol nyelvtudással.

Feladatok

  • Juttatási és javadalmazási trendek nyomon követése, részletes kutatása
  • Munkaköri leírások, munkakörelemzések, munkakör értékelések, benchmarkok és munkaköri besorolások készítése
  • Részvétel az ismétlődő éves és havi kompenzációs és javadalmazási folyamatok lebonyolításában;
  • Béren kívüli juttatások kidolgozása és implementálása
  • Bérszámfejtési adatok előkészítése, bérszámfejtés ellenőrzése
  • Szimulációk készítése a bérekről és a béren kívüli juttatásokról.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség emberi erőforrás vagy közgazdasági területen
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP, Nexon vagy más HRIT rendszer magabiztos ismerete
  • Rendszerszemléletű analitikus gondolkodás
  • Adatbáziskezelés, controlling, munkajogi háttér
  • Microsoft Office programok ismerete (Excel, Word, Powerpoint).

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában