Gyakornoki és alkalmi munkák Budapesten
Budapest, 2024.09.16.

Diákmunkát keresel Budapesten? Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC022480

Budapest Vissza Gyakornoki és alkalmi munkák Budapesten Diákmunkát keresel Budapesten? Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC0224802024.09.16.

Szeretnél pénzt keresni a suli mellett? Budapesten vagy és szívesen vállalnál rugalmas munkaidőben diákmunka lehetőségeket? Ne keresgélj tovább, jelentkezz hozzánk, és mi segítünk megtalálni a hozzád illő diákmunkát!

Feladatok

  • Változatos munkakörök különböző iparágakban (irodai adminisztráció, rendezvényszervezés, logisztika, vendéglátás stb.)

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok
  • Megbízható személyiség

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő, amit könnyen összeegyeztethetsz az órarendeddel
  • Hosszú és rövid távú munkalehetőségek egyaránt