HR Partner / Senior HR Generalista
Vas megye

Hivatkozási szám WHCSZ12794

Vas megye Vissza HR Partner / Senior HR Generalista Hivatkozási szám WHCSZ12794

HR Partner pozícióba keresünk új munkatársat nemzetközi partnerünkhöz.

Feladatok

  • Új termelési részleg létszám felfutásának támogatása
  • Létszámtervezésben való aktív részvétel
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok elvégzése (indirekt - direkt toborzás is)
  • Felvételi és onboarding folyamatok koordinálása
  • HR folyamatok és szabályzatok kialakítása és aktualizálása
  • Személyügyi, munkaügyi adminisztráció
  • Humán kontrolling jelentések elkészítése
  • Részvétel nemzetközi HR projektekben
  • HR folyamatok digizalizációja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú diploma előny)
  • Legalább 5 év HRBP / Generalista / Specialista pozícióban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • MS Office ismeretek
  • SAP ismeret előny

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Családias környezet