Technical Sales manager
Budapest XIV. kerület, 2024.07.22.

Hivatkozási szám WHCSZ12837

Budapest XIV. kerület Vissza Technical Sales manager Hivatkozási szám WHCSZ128372024.07.22.

Ipari automatizálást szolgáló érzékelők forgalmazásával foglalkozó partnercégünk Sales manager kollégát keres!

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása, és a meglévő ügyfelekkel való szoros kapcsolattartás, a forgalom növelése
  • Ügyféllátogatások elsősorban Budapest, Győr és Kecskemét környékén
  • Ipari termékekkel kapcsolatos továbbképzéseken való részvétel
  • Kereskedelmi ajánlatok előkészítése
  • Megbeszélések előkészítése és szervezése az ügyfelekkel
  • Ipari felmérés és tanulmány, cikkek, hírlevelek készítése, webináriumok levezetése
  • A cég képviselete on és offline módon
  • Technikai tanácsadás nyújtása

Elvárások

  • Legalább alapfokú angol nyelvismeret (írásbeli és szóbeli kommunikációs szint)
  • Alapszintű technikai ismeret
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • B kategóriás vezetői engedély

Ajánlatunk

  • Laptop, telefon
  • Autó igény szerint a látogatásokhoz
  • Képzések a termékek értékesítéséről
  • Tanulási és gyors fejlődési lehetőség hosszútávú munkakör betöltésére
  • Nyitott gondolkodásmód, lehetőség a forgalmazói tapasztalat megszerzésére, illetve ipari automatizálási terület ismereti bővítésre
  • Rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető munkahely