Elektromos karbantartó
Lukácsháza

Ne maradj le a lehetőségről!!! Hivatkozási szám WHC012173

Lukácsháza Vissza Elektromos karbantartó Ne maradj le a lehetőségről!!! Hivatkozási szám WHC012173

Lukácsházára keresünk elektromos karbantartó kollégát. Jelentkezz, nehogy lekéss a lehetőségről!

Feladatok

  • A termelésben üzemelő berendezések telepítése, javítása, karbantartása
  • Biztosítani a gépek folyamatos működését
  • A hibák elhárításában szorosan együttműködni a mechanikus karbantartókkal
  • Karbantartási dokumentumok vezetése
  • Javaslattétel a karbantartási folyamatok optimalizálására, fejlesztésére
  • Résztvenni a közösen meghatározott képzéseken, tanfolyamokon.
  • Új és használt gépek telepítési, beüzemelési munkáiban való részvétel

Elvárások

  • Villanyszerelő, elektrotechnikai technikus, automatizálási technikus.
  • Elektromos karbantartói területen termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes órabér
  • Nyár és Téli plusz juttatás