Gépkezelő
Veszprém, 2024.10.07.

Gépkezelő

AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC013261
Gépkezelő

Veszprém Vissza Gépkezelő AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC0132612024.10.07.

Veszprémi partnerünk részére keressük Gépkezelő pozícióba leendő kollegáinkat. A vállalat kamionokhoz és mezőgazdasági haszongépjárművekhez gyárt világmárkájú alkatrészeket, összekötő elemeket.

Feladatok

  • A munkautasításban szereplő feladatok elvégzése az adott gépen
  • Gépek beállítása az előírt paraméterek alapján (kalapácsgép, fúrógép)
  • Munkalapok kezelése, lejelentés szkennerrel vagy terminálon
  • A gyártás során önellenőrzés elvégzése, az előírt ellenőrzési tervek végrehajtása mérőeszközökkel
  • Termékek minőségi ellenőrzése, eltérés esetén dokumentáció és zárolás

Elvárások

  • Fémipari alapképzettség (szerkezetlakatos, géplakatos, karosszérialakatos, csőszerelő)
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Mérőeszköz ismeret(tolómérő, műszaki rajz olvasás)
  • Jó fizikai erőnlét és műszaki érzék (nagyobb fizikai terhelés van)
  • Fémipari tapasztalat előnyt jelent
  • Vezetőüléses targonca jogosítvány előny
  • 3 műszak vállalása
  • Önálló munkavégzés, alap számítógépes tudás

Ajánlatunk

  • Versenyképes órabér
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Cafateria
  • Ingyenes céges buszjárat, bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • Év végi hűség juttatás
  • Munkaruha juttatás
  • További szociális támogatások