HSE asszisztens
2942 Nagyigmánd hrsz. 03/22

HSE asszisztens kollégát keressünk Nagyimándra! Hivatkozási szám WHC012388

2942 Nagyigmánd hrsz. 03/22 Vissza HSE asszisztens HSE asszisztens kollégát keressünk Nagyimándra! Hivatkozási szám WHC012388

Nagyigmándon található világhírű vetőmag előállításával foglalkozó partnerünk részére keresünk HSE asszisztens kollégát.

Feladatok

  • HSE koordinátor támogatása az operatív és adminisztratív tevékenységekben
  • Munkavédelmi oktatások, tréningek megtartása
  • Munkabalesetek kivizsgálása, adminisztrálása
  • Adminisztratív támogatás, adatbevitel, naprakész dokumentáció

Elvárások

  • Erős rendszerszintű számítógép használat (Excel, Word, Outlook)
  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria jutattás
  • Bejárás támogatás 60 Ft/km
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • Egészség- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás – Medicover Spring White csomag, továbbá fogászati és kórház plusz kiegészítő csomag