Komissiózó
Trumau

Komissiózó

Csatlakozz ausztriai csapatunkhoz, és dolgozz nálunk részmunkaidőben! Hivatkozási szám WHC012983
Komissiózó

Trumau Vissza Komissiózó Csatlakozz ausztriai csapatunkhoz, és dolgozz nálunk részmunkaidőben! Hivatkozási szám WHC012983

• Szárazárú raktári munka heti 21 órában – részmunkaidőben

Feladatok

• Árurendelések összeállítása rendelések szerint

• Áruszállítás a raktárban elektromos meghajtású ipari targoncákkal

• heti 6 nap hétfőtől szombatig heti 1 szabadnappal

• Rendelésfelvétel headsettel

Elvárások

• Raktározásban szerzett tapasztalat

• Jó fizikai erőnlét és rugalmasság

• Rugalmasság a munkaidő tekintetében (Hétfő-Szombat reggel 6:00 órától vagy 15:00 órától részmunkaidőben (heti 21 óra))

• Német mint munkanyelv ismerete (B1)

• Jogosítvány és saját autó szükséges a munkahely eléréséhez

• A munkavégzés időtartama a napi rendelési helyzettől függ (emiatt rugalmasság szükséges)

• Részmunkaidős foglalkoztatás a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyáért

• Korszerű technikai eszközök és munkaeszközök

• Ingyenes étkezés minden nap friss gyümölcs, zöldség, kávé és tea formájában

• Megfelelő havi bruttó fizetés 1100 €-tól részmunkaidőben, heti 21 óra (13,09 €/ó)