Roncsolásmentes anyagvizsgáló
Veresegyház

Hosszútávú, stabil munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01655

Veresegyház Vissza Roncsolásmentes anyagvizsgáló Hosszútávú, stabil munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01655

Roncsolásmentes anyagvizsgáló munkalehetőség- Veresegyház

Feladatok

  • Felügyeleti és igazolási tevékenységeket
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálatok, melyek a bevételezett anyagokra, készletre, folyamatban lévő termelésre, ellenőrzésre és minősítési műveletekre vonatkoznak
  • Etalonok és vizsgáló berendezések hitelesítésének nyomon követése
  • Felülvizsgálati dokumentáció készítése
  • Elfogadhatóság vagy nem megfelelőség kimutatása
  • Fenntartja a felülvizsgálatok állapotát Igazolja a vizsgálati eredményeket

Elvárások

  • Érettségi
  • Minimum 1-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés, amit a munkakör megkíván Pl.: VT, PT, RT.
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Lelkiismeretes, nyomon követhető munkavégzés
  • Munkában tanúsított önállóság

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • 2 vagy 3 műszak
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Céges buszjárat
  • Utazási költségtérítés: nettó 30 Ft/km+ bruttó 20 Ft/km
  • Túlórapótlék
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség
  • Sportolási lehetőség