Szereldei gépbeállító
Győr, 2024.08.22.

1 műszak Hivatkozási szám WHC012164

Győr Vissza Szereldei gépbeállító 1 műszak Hivatkozási szám WHC0121642024.08.22.

Győri partnercégünk részére szereldei területre keresünk Gépbeállító kollégát.

Feladatok

  • Szerelő munkahelyek átszerelése ill. szakszerű beállítása, beleértve az alkatrészeket, készülékeket és szerszámokat
  • Az alkatrészek ellenőrzése rajz és viszonyítási minta alapján
  • A minőségi gyártás felügyelete és biztosítása
  • Szerelés/utómunkák elvégzése és támogatása a futó gyártásban
  • Az alkatrészek utánpótlásának biztosítása a zavartalan gyártás érdekében
  • Előszériás termékek összeszerelése műszaki rajzok és szerelési utasítások alapján, a műszaki problémák dokumentálása és műszaki megoldások kidolgozása a hibák elhárítására
  • Gyártóeszközök üzemi próbája
  • A termékek optimalizálása érdekében kapcsolattartás a termékfejlesztés, technológia, minőségbiztosítás szakembereivel

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség (finommechanikai műszerész vagy géplakatos vagy autószerelő)
  • Alapfokú elektronikai ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év gyakorlat

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Havi prémium
  • Cafetéria
  • Céges buszjára