Logisztikai vezető
Kisbér

Hivatkozási szám WHCSZ12824

Kisbér Vissza Logisztikai vezető Hivatkozási szám WHCSZ12824

Nemzetközi autóipari partnercégünk megbízásából Logisztikai vezetőt keresünk.

Feladatok

  • Átfogó logisztikai stratégiák létrehozása
  • Készletszintek kezelése, optimalizálása
  • Nemzetközi szállítmányok logisztikája és vámszabályok kezelése
  • Fejlesztési területek azonosítása, változások végrehajtása, hatékonyság növelése
  • Logisztikai költségvetés kidolgozása és kezelése
  • KPI-ok meghatározása és nyomon követése
  • Az ügyfélszolgálat figyelemmel kísérése és javítása
  • Logisztikai csapat felügyelete és irányítása
  • Szoros együttműködés társosztályokkal
  • Hatékony raktárüzemeltetés és fuvarozók irányításának felügyelete

Elvárások

  • Logisztikai vagy közgazdasági végzettség
  • 5-10 év releváns területen szerzett-, valamint vezetői tapasztalat
  • IATF szabványok ismerete
  • SAP ismeret
  • Erős angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és interperszonális készségek

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bárezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Egyéb juttatások