Targoncás nyugdíjas - Siófok
Siófok

NYUGDÍJAS MUNKA SIÓFOKON! Hivatkozási szám WHC071077

Siófok Vissza Targoncás nyugdíjas - Siófok NYUGDÍJAS MUNKA SIÓFOKON! Hivatkozási szám WHC071077

Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó cégéhez targoncavezető nyugdíjasok jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Raklapon lévő termékek állványrendszerről történő be- és kitárolása
  • Tárhelyek feltöltése
  • Le-és felrakodás árú beérkeztetés, árú kiszállítás esetén
  • Termékek sérülésének észleléskori jelentése
  • Munkabiztonsági feladatok, baleset megelőzési előírások betartatása
  • Raktári rend, tisztaság fenntartatása

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • 1-3 éves targoncavezetői tapasztalat
  • Öregségi nyugdíjas/bányász járadék
  • Precíz munkavégzés
  • Heti 2-3 napban, napi 8 óra munkavégzés vállalása
  • Álló munka vállalása

Ajánlatunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Br. 2000 Ft/óra
  • Bejárás támogatás és céges buszjárat
  • Éjszakai pótlék (15%)
  • Ingyenes gyümölcslé fogyasztás