Veresegyház

Beszerzési Digitalizációs Specialista

Hivatkozási szám WHCSZ12630

Veresegyház Vissza Beszerzési Digitalizációs Specialista Hivatkozási szám WHCSZ12630

Több mint 1800 főt foglalkoztató, amerikai hátterű, multinacionáls gyártó partnerünk magyarországi központjába keresünk olyan, lelkes kollégákat, akik szívesen dolgoznának egy pörgős, dinamikus csapat tagjaként.

Feladatok

  • Rendszeres és eseti riportokat készít, melyekkel elsősorban a sourcing csapat napi munkáját támogatja.
  • A csapat megbecsült tagjaként felelős a riportok és elemzések alapjául szolgáló adatok egyszerűsítéséért és egységesítéséért valamint információvá transzformálásáért.
  • A riportokat elemzi, analizálja és karbantartja, napi futtatásukat ellenőrzi.
  • Riport változtatási kéréseket elemzi és kommunikálja, majd megvalósítjatörekszik arra, hogy a riportálási folyamat minél egyszerűbb, rövidebb és hatékonyabb legyen.
  • Különböző adatbázisokból információkat nyer ki, melyekből költség, megvalósíthatósági és minőségre vonatkozó mutatókat készít a kéréseknek és specifikációnak megfelelően.
  • Minél mélyebben megérti a beszerzés üzleti folyamatát és annak sajátottságait és ez alapján építi fel a kérésekben megfogalmazott reportokat, eseti lekérdezéseket a végfelhasználók számára.
  • Saját területen Produktivitást/termelékenységet  növelő  akciókban,  Action  Work  Out-okban való  aktív részvétel.

Elvárások

  • legyen felsőfokú végzettséged
  • magabiztosan használd az angol nyelvet (minimum B2 szint)
  • ismerd az MS Office programokat a
  • programozás területén tudd használni az SQL-t és a visual basicet
  • előny, ha ismered az ABAP programnyelvet
  • jó analitikai képességekkel rendelkezz hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat
  • képes legyél feladatok priorizálására logikus gondolkodásod és rugalmas személyiséged jól illeszkedjen fiatalos csapatba

  • megbízónk globális, több kontinenst lefedő, egyre szélesebb körű tevékenysége folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosít számodra
  • számos formális és informális fejlődési lehetőség, önképző körök, önkéntes programok állnak rendelkezésedre, amiket akár Te magad is kezdeményezhetsz és szervezhetsz
  • megbízónk kitűnő munkakörülményei, úgy, mint sportolási lehetőségek (fitness terem, sportpályák, szauna), saját étterem, családbarát szolgáltatások gondoskodnak arról, hogy minden nap komfortosan érezd magad
  • a munkába járást ingyenes céges buszjáratok teszik számodra kényelmessé, saját gépkocsi-használat esetén pedig emelt szintű üzemanyag térítés biztosított
  • az otthonról történő munkavégzés lehetősége (home office) támogatott
  • megbízónk hisz benned, ezért felelősséggel ruház fel, felhatalmaz és számít az ötleteidre