Budapest, 2024.08.29.

Épületgépész Ajánlatadó

Hivatkozási szám WHCSZ12399

Budapest Vissza Épületgépész Ajánlatadó Hivatkozási szám WHCSZ123992024.08.29.

Partnerünk Magyarország egyik meghatározó építőipari vállalata. Bővülő Épületgépészeti csapatukba keresnek ajánlatadásban jártas kollégát!

Feladatok

  • Épületgépész projektek előkészítésének támogatása, együttműködve a szakmai csapattal
  • Projektek magabiztos kalkulációja, műszaki ellenőrzése
  • Árajánlatok bekérése
  • Beérkező alvállalkozói ajánlatok ellenőrzése
  • Kimenő árajánlatok összeállítása
  • Ártükrök készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal, beszállítókkal és alvállalkozókkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök) vagy technikusi végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos MS Office ismeret

Ajánlatunk

  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Laptop, telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra