Debrecen

HVAC Engineer

Hivatkozási szám WHCSZ12785

Debrecen Vissza HVAC Engineer Hivatkozási szám WHCSZ12785

Szeretnél az ország legnagyobb zöldmezős beruházásában dolgozni?

Feladatok

  • Projektek tervezésének és előkészítésének a koodinálása.
  • Adatgyűjtés a projekt korai szakaszában, technikai és műszaki támogatás nyújtása a projekt megvalósításához.
  • HVAC tervek felülvizsgálata biztonság, kivitelezhetőség és hatékonyság szempontjából
  • Együttműködés és kapcsolattartás a tervező partnerekkel.
  • Projekt ütemtervének koordinálása.
  • A beszállítók és az építőipari vállalatok szállítmányainak és projektterveinek felülvizsgálata.
  • A különböző előírásoknak a betartása és betartatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Épületgépészmérnök)
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, CAD, SOLIDWORKS, PRO/E és egyéb rajzszoftverek valamelyikének ismerete.

Ajánlatunk

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag, bónuszlehetőség, prémium