Üzletfejlesztési mérnök - Szerszámgyártás (műanyagipar)
Ajka

Szerszámgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk talpraesett üzletkötő kollégát. Hivatkozási szám WHCSZ11999

Ajka Vissza Üzletfejlesztési mérnök - Szerszámgyártás (műanyagipar) Szerszámgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk talpraesett üzletkötő kollégát. Hivatkozási szám WHCSZ11999

Feladatok

  • Új partnerek, vevők felkutatása, a vevői kör bővítése
  • Vevőkkel való kommunikáció, igények feldolgozása
  • Partner kapcsolatok ápolása
  • Ajánlat készítés
  • Termeléssel való szoros kapcsolattartás
  • Közreműködés a tervezéstől a megvalósításig
  • Új piaci lehetőségek felkutatása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás legalább középszinten, mert munkád során használni is kell
  • Szerszámkészítői, szerszámgyártó vagy szerszámtervezői tapasztalat
  • Tapasztalat az alábbi területen:
    • Öntőforma- vagy szerszámgyártás
    • Műanyag fröccsöntő és alumínium öntőszerszámok

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Home Office
  • Kötetlen munkaidő
  • Támogató vezető és csapat