Közép-Magyarország

Tetőfedő Látogató

Hivatkozási szám WHCSZ12715

Közép-Magyarország Vissza Tetőfedő Látogató Hivatkozási szám WHCSZ12715

Kerámia tetőcserép gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Partnerünkhöz Tetőfedő Látogatót keresünk.

Feladatok

  • Az tetőfedő látogató részére kijelölt földrajzi területen az  kivitelezők rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás, oktatás.
  • Új partnerek felkutatása és a rendszerbe integrálása.
  • Kivitelezők részére, anyagkonszignáció készítés, az értékesítési startégiának megfelelően.
  • A beérkező egyedi igények alapján a kivitelező felkeresése, a termékeink bemutatása, helyszíni szaktanácsadás / oktatás.
  • Az kivitelezők és a középiskolák minta anyagokkal, prospektusokkal, kiadványokkal való folyamatos ellátása.
  • Kivitelezői adatbázis folyamatos karbantartása.
  • A látókörbe került projektekről tájékoztatást nyújtani a szaktanácsadóknak, és az értékesítési munkájuk támogatása.
  • Közreműködés az kivitelezői/oktatási/ vevői rendezvényeken, kiállításokon, oktatások szervezésében, lebonyolításában.
  • Tetőszépségverseny (rangadó) kezelése.
  • Műszaki részleg képviselete a szakmai rendezvényeken.
  • A versenytársak értékesítési stratégiájának, piaci pozíciójának folyamatos figyelése információ szolgáltatása a közvetlen felettesének.
  • Szakmai kiadványok szerkesztésben aktív részvétel.
  • Referencia adatbázis kialakítása.
  • Kivitelezői rendezvény részvevőinek, toborzása.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (tetőfedő, ács, bádogos, vagy műszaki végzettség, technikus, építésztechnikus)
  • Felhasználói szintű rendszerismeret (pl.: Windows op. rendszer)
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Ajánlatunk

  • Cafetéria
  • Bónusz
  • 13.havi fizetés
  • Céges autó